شاپینگ بگ دوستدار طبیعت جین ­وست

شاپینگ بگ دوستدار طبیعت جین­‌وست چیست؟ زمین، ظاهرا تنها سیاره بزرگ قابل سکونت در کهکشان ماست. سیاره ای که همه ما باید در حفظ و مراقبت از آن بکوشیم. هر انسان می­‌تواند با آگاه ساختن اطرافیان خود نقش بسزایی در حفاظت از سیاره رمین داشته باشد.

جالب است بدانید در هر ثانیه صدها هزار کیسه پلاستیکی در دنیا مصرف می‌شود که تاثیر نگران کننده‌ای بر سلامت کره زمین دارد. ما می‌­توانیم با تغییرات اندک در الگوی مصرف پلاستیک سهم قابل توجهی در حفظ محیط زمین داشته باشیم.

پروژه شاپینگ بگ دوستدار طبیعت با شعار No Plastic is fantastic

جین وست ایران نیز به جنبش جهانی علیه کیسه های پلاستیک پیوسته است و با عرضه ی شاپینگ بگ (کیف های خرید) دوستدار طبیعت در نظر دارد مسئولیت و نقش خود را در قبال احیای محیط زیست ایفا کند.

امید است بتوانیم در کنار هم، در حفظ سیاره زیبایمان همیشه پیشگام و نقش آفرین باشیم.

جهت افزایش انگیزه بیشتر در ترویج فرهنگ کاهش پلاستیک، استفاده از شاپینگ بگ دوستدار طبیعت شامل مزایای زیر می باشد:

جین­ وست کسانی را که در این جنبش همراهی می­ کنند تحسین خواهد کرد. به این منظور اگر شاپینگ بگ های دوستدار طبیعت را همیشه در هنگام خرید از شعب جین وست سراسر ایران به همراه داشته باشید می‌­توانید در هر مرتبه خرید 2% تخفیف بیشتر دریافت کنید. این مبلغ در ابتدای ماه آینده واریز شده و تا پایان فصل بعد در سابقه خرید معتبر بوده و قابل تجمیع با سایر پوینت‌ها است. همچنین به منظور ثبت خرید و دریافت این اعتبار می‌­بایست بارکد داخلی شاپینگ بگ در حالت اولیه حفظ شود و جدا نگردد.

شاپینگ بگ جین‌وست