تقویم سال نوی آواکتان این بار به شکلی دیگر رقم خورد!

در روزهای پایانی اسفند ماه، شاهد برگزاری مراسم رسمی سالانه هستیم که هر سال که می گذرد، مفصل تر می شود. سازمان ها و شرکت‌های مختلف اعم از کوچک و بزرگ با ارائه هدایای تبلیغاتی نوروزی تلاش می کنند مشتریان و همکاران وفادار خود را تحت تاثیر قرار دهند. این هدایا معمولاً شامل مجموعه‌ای از ابزارها، تقویم‌ها، خودکارها و محصولات منتخب شرکت است. با وجود اثرات زیست محیطی ناشی از بسته بندی این بسته های هدیه نوروزی، بسیاری از این نشانه های قدردانی بارها و بارها از سوی شرکت های مختلف به ما راه پیدا می کنند.

این هدایا با نمادهای عید مزین شده است. یک سنت دیرینه در جشن گرفتن نوروز به عنوان قدردانی از فرا رسیدن بهار. هلدینگ آوکتان در راستای تعهد خود به مسئولیت اجتماعی و همبستگی با همشهریان خود، نادیده گرفتن هدایای سنتی نوروزی امسال را شایسته دانسته است. با توجه به چالش های اقتصادی کنونی که ملت ما با آن مواجه است و وضعیت اسفبار بسیاری از افراد جامعه که خود را در حاشیه یا زندانی می بینند، هلدینگ آواکتان تصمیم گرفته است تا بودجه ای را که برای هدایای تبلیغاتی نوروزی در نظر گرفته شده است، برای پیوند مجدد افراد با خانواده هایشان با شروع دوباره طبیعت اختصاص دهد.

هلدینگ آوکتان با تامین کلیه هزینه های مربوط به آزادی برخی از افراد زندانی به دلیل جرایم غیرخشونت آمیز اقدامی قابل تقدیر در این زمینه انجام داده است. هدف این ژست ساده و در عین حال تأثیرگذار، کمک به تقویت حس همیشگی نوسازی مشابه فصل بهار و در عین حال گسترش شادی در جوامع ما است.

 

 

Free the prisoner